Зібрано голосів

Назва проекту

За здоров'я і спорт

ПІБ Ініціатора: Стефаник Іван Васильович
Статус: Підтверджено
Проект №5
Дата початку збору голосів: 02.11.2018 15:42

Вид проекту

Капітальні

Проект буде реалізовано на території громади

Територія Турківської міської ради

Адреса, назва установи/закладу, будинку

Місто Турка, вулиця Травнева


Короткий опис проекту

Реалізація проекту передбачає придбання та встановлення спортивно-ігрових елементів, а саме -- ворота футбольні, стійки волейбольні з сіткою, турнік вуличний.


Опис проекту

Проект "За здоров'я і спорт" має на меті виховання здорового способу життя й покращення рівня фізичного здоров'я як жителів вулиці Травнева, так і жителів і гостей міста Турка. Для цього необхідно забезпечити усім бажаючим можливість із користю проводити час на свіжому повітрі, займаючись ігровими видами спорту та можливістю укріпити свої фізичні можливості. Оскільки найпопулярнішими видами спорту у нас є футбол і волейбол, необхідно закупити та провести монтаж футбольних воріт (2 шт), волейбольних стійок (2 шт), а для фізичного розвитку -- турнік вуличний (1 шт / 1 комплект)


Інформація стосовно доступності (результатів) проекту для мешканців громади у разі його реалізації

В результаті реалізації проекту "За здоров'я і спорт", усі бажаючи отримають можливість вільно, безкоштовно і в будь-який час пограти в улюблені види спорту (футбол та волейбол), а також фізично розвиватися. Оскільки на вулиці Травнева проживає багато дітей та молоді, котрі в першу чергу скористаються вигодою від цього спортивно-ігрового майданчику, й заохочуватимуть на своєму прикладі інших, -- місто отримає безперечну вигоду у вигляді здорових та більш щасливих людей.


Обгрунтування необхідності реалізації проекту, а також його бенефіціари

Найпершими бенефіціарами від реалізації проекту стануть діти та молодь. На території вулиці Травнева (за залізничним переїздом) здавна знаходиться місцевий спортивно-ігровий майданчик, де багатьом подобається проводити свій вільний. Крім того тут проживає багато дітей та молоді, які бажають спортивно розвиватися. Але спортивного обладнання тут немає. Реалізація нашого проекту задовольнить потребу жителів вулиці і міста й прямо сприятиме здоровому способу життя й розвитку фізичної культури. В результаті жителі й гості міста будуть здоровішими та більш щасливими й появиться чудова альтернатива на противагу вживанню алкоголю.


Оріентована вартість проекту

Складові завдання Оріентована вартість (запитувана з бюджету) Оріентована вартість (власний внесок)
Розробка кошторисної документації 2500.0 0.0
Придбання та встановлення спортивного обладнання 45000.0 0.0
Технічний нагляд 2500.0 0.0

Галерея зображень

  • Thumb 3c29bbcdd144dd1b0a87a7e5145dd3b6